YTONG
DONATILI ELEMANLAR
Çatı ve Döşeme Elemanları
Taşıyıcı Düşey Duvar Elemanları
Yatay ve Düşey Duvar Elemanları
Ytong Bölme Panoları
Lentolar
Söveler
Ytong Donatılı Elemanları El ve Montaj Aletleri
DONATISIZ MALZEMELER
Duvar Blokları
Taşıyıcı Blok Duvarlar
Asmolen Bloklar
Yalıtım Plakları
U Bloklar
Ytong Örgü Tutkalı
Ytong El Aletleri
 
YTONG  
Ytong Donatılı Elemanları El ve Montaj Aletleri

 

 

Sapan :
Donatılı malzemeyi paket halinde kaldırmaya yarar. Takriben 25 kg ağırlığında çelik halat ve korniyerden meydana gelir. Azami taşıma gücü 1.500 kg’dır.

Yatay duvar kavrayıcısı :
Yatay duvar elemanlarının kaldırılmasında ve montajında kullanılır. 10 – 25 cm eleman kalınlıklarında çalışır. Takriben 23 kg ağırlığında olup azami kaldırma gücü 750 kg’dır.

Çatı ve döşeme elemanı kavrayıcısı :
Çatı ve döşeme elemanlarının kaldırılması ve montajında kullanılır. Takriben 100 kg ağırlığında olup azami kaldırma gücü 750 kg’dır.

Düşey duvar montaj arabası :
Taşıyıcı düşey duvar elemanlarının montaj yerine yatay taşınmasında ve montajında kullanılır. Takriben 54 kg ağırlığında olup azami taşıma gücü 250 kg’dır.

Çatı ve döşeme elemanı montaj arabası :
Çatı ve döşeme elemanlarının montaj yerine yatay taşınmasında ve montajında kullanılır. Takriben 70kg ağırlığında olup azami taşıma gücü 325 kg’dır.

Çatı ve döşeme elemanı sıkıştırma manivelası :
Mesnetlere konulan çatı ve döşeme elemanlarının (lamba zıvana) birbirine geçmesi ve düzgün bir montaj için sıkıştırma işleminde kullanılır.

Montaj manivelası :
Bölme elemanlarının montajı sırasında, bölme panosu ile döşeme arasına ahşap takoz sıkıştırma ve elemanı teraziye alma işleminde kullanılır.

Pah rendesi :
Pahlı elemanların montaj öncesi pahlarının düzeltilmesinde veya ilave pah açılması işlerinde kullanılır. YTONG donatılı elemanları el ve montaj aletleri.

 

 
  

 

Copyright © 2006 - 2008 Yildizlar Insaat   çetin bilisim